Strona główna Aktualności Zimowisko dla dzieci rolników 2022

Zimowisko dla dzieci rolników 2022

1094
0

Jak każdej zimy, już od kilkunastu lat, NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” organizuje zimowy wypoczynek dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, który dofinansowany jest przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Wypoczynek zimowy w 2022 roku w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 870,00 zł na każdego uczestnika.

Wszelkich informacji udziela Biura Rady Krajowej NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” pod numerem telefonu 22 622 33 45.

Zapraszamy !

Poprzedni artykułPrezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” : potrzebna tarcza antykryzysowa dla rolników w związku z kolejnym wzrostem cen nawozów
Następny artykułPosiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z udziałem podsekretarza stanu Krzysztofa Ciecióry
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj