Strona główna Aktualności Wystąpienie z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”

Pani Poseł Teresa Hałas  – członek Prezydium naszego Związku, 12 maja br.  wygłosiła w Sejmie oświadczenie poselskie z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”:

Poprzedni artykułOtwarcie wystawy „Strajki ustrzycko-rzeszowskie” z okazji 35. rocznicy NSZZ RI „Solidarność” w Senacie
Następny artykułWręczenie odznaczeń państwowych z okazji 35 rocznicy rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych „Solidarność”