Strona główna Aktualności Wybory do Izb Rolniczych

Wybory do Izb Rolniczych

1997
0

W najbliższą niedzielę 28 lipca 2019 r. odbędą się wybory do Izb Rolniczych.  Głosowanie w wyborach odbywa się w godzinach od 8:00 do 18:00 w wyznaczonych wcześniej  lokalach wyborczych. Prawo głosu mają tylko rolnicy.   Osoba fizyczna – rolnik, która ma min. 1 ha gruntu rolnego, fizyczny bądź przeliczeniowy.

Zdecydowanie zachęcamy wszystkich rolników, którzy z mocy ustawy są członkami samorządu rolniczego, czyli Izb Rolniczych, by wzięli czynny udział w tych wyborach wyrażając tym samym swoje poparcie konkretnym kandydatom.

Krajowa Rada Izb Rolniczych jest ustawowym przedstawicielem środowiska rolniczego, finansowanym z części podatku rolnego pobieranego od rolników dlatego też tak ważny jest liczny udział w wyborach, aby wybrać reprezentatywnych przedstawicieli, którzy w ramach samorządu rolniczego zadbają o nasze wspólne, rolnicze sprawy.

Jeszcze raz zachęcamy do czynnego udziału w tych wyborach!

Poprzedni artykułFNSEA – SOLIDARNOŚĆ RI: wspólne ambicje dla rolników
Następny artykułNSZZ RI „Solidarność” za aktualizacją obszarów objętych zamówieniami na dostawy mięsa wieprzowego w ramach specustawy w związku z wystąpieniem ASF
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj