Strona główna Aktualności UWAGA ROLNICY!

UWAGA ROLNICY!

598
0

NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych organizuje protest w dniu 14 marca (czwartek) w godz. 11.00-13.00 w Złoczewie na ul. Sieradzkiej.

Akcja protestacyjna jest organizowana w całej Polsce w postaci pikiet w obronie polskiej ziemi, gospodarstw rodzinnych i cięć funduszy unijnych na lata 2014-20.

Zapraszamy do udziału rolników z okolicznych powiatów z flagami, ciągnikami i samochodami dostawczymi.

Przewidujemy ok. 150 uczestników protestu (również kierujących ciągnikami rolniczymi i samochodami). Przewidywany czas protestu około dwóch godzin. Rozpoczęcie protestu nastąpi około godziny 11.00., zakończenie około godz. 13.00.

Miejsce i program protestu: Rozpoczęcie – uczestnicy ustawiają się na ulicy Błaszkowkiej przy skrzyżowaniu z ulicą Sieradzką w Złoczewie, następnie przecięcie ulicy Sieradzkiej,  przemarsz i przejazd uczestników protestu od ulicy Sieradzkiej przez ulice: Burzenińską, Szkolną, Szeroką, Lututowską i Kościelną. Zawiadamiamy, że przemarsz i przejazd będzie odbywał się wymienionymi ulicami przez około dwie godziny kilkakrotnie.

Protest będzie w języku polskim. Akcja protestacyjna jest organizowana w całej Polsce.

Celem akcji protestacyjnej jest realizacja postulatów dotyczących obrony polskiej ziemi, gospodarstw rodzinnych i problemów ekonomicznych polskiej wsi. Zwracamy się do władz Urzędu Miasta Złoczewa o zapewnienie spokojnego przebiegu protestu.

 

Poprzedni artykułKOMUNIKAT
Następny artykułKOMUNIKAT
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj