Strona główna Aktualności Uroczystości z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ RI „Solidarność”

Uroczystości z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ RI „Solidarność”

Uroczystości z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ RI

Serdecznie zapraszamy na

uroczystości z okazji 35. rocznicy rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych, które odbędą się 15 maja 2016 roku w Warszawie.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11.00 uroczystą Mszą Świętą w Warszawskiej Archikatedrze p.w. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela, po której nastąpi przemarsz i złożenie kwiatów pod pomnikiem Księdza Kardynała Wyszyńskiego oraz przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Następnie odbędzie się uroczysta Konferencja Rocznicowa w Hotelu Sofitel Victoria.

Patronat Honorowy nad uroczystościami objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Uroczystości z okazji 35. rocznicy rejestracji NSZZ RI "Solidarność"

Poprzedni artykułNasza Ziemia 04/2016
Następny artykułUCHWAŁA SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 maja 2016 r. w 35. rocznicę rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych „Solidarność”