Strona główna Nowości Nowości Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski poparło protesty rolników z NSZZ RI...

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski poparło protesty rolników z NSZZ RI "Solidarność"

727
0

W dniu 20 marca 2015 roku Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski poparło protesty rolników z NSZZ RI „Solidarność”.

W piśmie podpisanym przez Prezesa Stowarzyszenia profesora dr hab. Jana Szyszko – posła na Sejm RP stowarzyszenie zaapelowało do Ministra Rolnictwa oraz Premier Ewy Kopacz o podjęcie radykalnych działań, mających na celu spełnienie postulatów NSZZ RI „Solidarność”, co zapewni poprawę warunków życia na wsi i poprawę warunków bytowych całego polskiego społeczeństwa.

Uchwała Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski


Poprzedni artykułNasza Ziemia – luty/marzec 2015
Następny artykułKomunikat NSZZ RI "Solidarność" z dnia 25 marca 2015 roku. Rolnicze miasteczko co najmniej do 20 kwietnia!
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj