Strona główna Aktualności Spotkanie rocznicowo-opłatkowe w Radomiu

Spotkanie rocznicowo-opłatkowe w Radomiu

Spotkanie rocznicowo-opłatkowe w Radomiu

W dniu 15 stycznia 2017 roku Rada Powiatowa NSZZ RI „Solidarność” w Radomiu zorganizowała spotkanie rocznicowo-opłatkowe związane z obchodzoną w minionym roku 35. rocznicą rejestracji Związku. W uroczystościach uczestniczyła Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas, Poseł Krzysztof Głuchowski oraz Poseł Dariusz Bąk. Gospodarzem uroczystości był Tomasz Świtka Przewodniczący Rady Powiatowej NSZZ RI „Solidarność” w Radomiu.

Uroczystości rozpoczęła uroczysta Msza święta w kościele pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela w Radomiu. Mszę św. w intencji Związkowców odprawił biskup radomski Henryk Tomasik. Następnie w siedzibie Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność”  Ziemi Radomskiej, gdzie Rada Powiatowa rolniczej Solidarności ma swoje biuro, odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wzięli udział przedstawiciele Związku z regionu radomskiego. Spotkanie było okazją do wręczenia związkowych odznaczeń. Przewodnicząca Związku, Pani Poseł Teresa Hałas wraz z Posłem na Sejm RP Krzysztofem Głuchowskim wręczała odznaki „Zasłużony dla NSZZ RI Solidarność”.

Autor Zdjęć: Jarosław Domiańczyk

Poprzedni artykułPosiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 29 grudnia 2016 roku
Następny artykułOgólnopolskie Obchody 143. rocznicy urodzin Wincentego Witosa w Wierzchosławicach