Strona główna Aktualności Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z Ministrem Rolnictwa

Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z Ministrem Rolnictwa

652
0
Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI

16 grudnia br. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z ministrem rolnictwa Krzysztofem Jurgielem oraz z sekretarzem stanu Zbigniewem Babalskim. Na spotkaniu obecny był również p.o. Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych Waldemar Humięcki.

Spotkanie dotyczyło konsultacji na temat nowelizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Członkowie NSZZ RI „Solidarność” przedstawili ministrowi najważniejsze propozycje rozwiązań prawnych uszczelniających proces obrotu ziemią rolną. Na spotkaniu obecny był również dr Radosław Pastuszko z Katedry Prawa Rolnego i Gospodarki Gruntami Rolnymi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który przedstawił opinię prawną do omawianej ustawy.

Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" z Ministrem Rolnictwa Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" z Ministrem Rolnictwa Spotkanie Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" z Ministrem Rolnictwa

Poprzedni artykułKonferencja „Rolnictwo a zmiana klimatu” w Paryżu
Następny artykułBoże Narodzenie 2015
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj