Strona główna Aktualności Spotkanie przedstawicieli NSZZ RI „Solidarność” z wiceministrem rolnictwa Jackiem Boguckm

Spotkanie przedstawicieli NSZZ RI

18 lutego br., z inicjatywy NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyły się rozmowy z Sekretarzem Stanu Jackiem Boguckim. Z ramienia NSZZ RI „Solidarność” w spotkaniu uczestniczył Przewodniczący Związku Jerzy Chróścikowski oraz Przewodniczący Sekcji Branżowej Producentów Trzody Chlewnej NSZZ RI ,,Solidarność” Janusz Walczak.

Tematem spotkania była szczegółowa analiza sytuacji na rynku trzody chlewnej. Przedstawiciele NSZZ RI „Solidarność” przedstawili ministrowi najważniejsze propozycje potrzebne do wypracowania korzystnych rozwiązań systemowych służących stabilizacji na rynku wieprzowiny.

Poprzedni artykułOgólnopolskie obchody 35. rocznicy porozumień rzeszowsko-ustrzyckich
Następny artykułPosiedzenie Prezydium Copa-Cogeca