Strona główna Aktualności Spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Wsparcia Rolnictwa Ekologicznego i Przetwórstwa Ekologicznego

Spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Wsparcia Rolnictwa Ekologicznego i Przetwórstwa Ekologicznego

453
0
W dniu 24 stycznia 2023 roku odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Wsparcia Rolnictwa Ekologicznego i Przetwórstwa Ekologicznego, na zaproszenie posła Fryderyka Kapinosa, przewodniczącego Zespołu. W spotkaniu udział wzięli posłowie i posłanki na Sejm RP, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” oraz przedstawiciele nauk przyrodniczych i rolniczych.
W trakcie spotkania poruszono następujące tematy: ramowy plan działań dla rolnictwa ekologicznego w Polsce, edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach oraz sprawy bieżące.
NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” bierze aktywny udział w pracach Zespołu i deklaruje zaangażowanie w rozwój polskiego rolnictwa ekologicznego i przetwórstwa ekologicznego oraz edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży.
Poprzedni artykuł.
Następny artykuł149. ROCZNICA URODZIN WINCENTEGO WITOSA W WIERZCHOSŁAWICACH
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj