Strona główna Nowości Nowości Sawicki ma inny pomysł na PROW

Sawicki ma inny pomysł na PROW

Wczoraj na konferencji prasowej zwołanej tuż po zaprzysiężeniu Marek Sawicki stwierdził, że wśród pilnych problemów wymagających rozwiązania jest kwestia wydatkowania środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

– Jeszcze dziś złożę wniosek o wycofanie projektu z Komitetu Stałego Rady Ministrów – stwierdził dodając, że „chcemy dać sobie jeszcze półtora tygodnia na konsultacje ze związkami, organizacjami rolniczymi i izbami”. W ocenie ministra przyszły PROW powinien być bardziej nakierowany na inwestycje, a mniej na szkolenia i turystykę – poinformowało MRiRW.

Poprzedni artykułOgraniczenie strefy zakażonej
Następny artykułLimity i degresywność w płatnościach rolnośrodowiskowych w 2014 r.
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj