Strona główna Aktualności Rolnicy budzą się do zmian

Rolnicy budzą się do zmian

650
0

„Tu są gorący patrioci, którzy mają Polskę w sercu. Tu są ludzie, którzy mogą ten kraj zmienić. Ci, których trudno przekonać, jest w stanie przekonać tylko sytuacja, kiedy zabraknie im pieniędzy w bankomacie. To przykre. Winni sytuacji w kraju są pokazywani palcem –  to Platforma, to Donald Tusk. Nie może być tak, że jedna partia decyduje o tym że miliony Polaków będą pracować do 67 roku życia”

{youtube}dxvkX9qG9zw{/youtube}

 

,,Solidarność to zawsze jeden z drugim, nigdy jeden przeciw drugiemu – powiedział dyrektor Radia Maryja – Solidarność to zawsze jeden z drugim, nigdy jeden przeciw drugiemu. Niech sobie o tym przypomną ci, którzy wyszli z Solidarności, także w naszych czasach.(…) Możemy się różnić, ale ojczyzna jest jedna! Ojczyzna jest jedna i przez nią idziemy do nieba” – mówił ks. Tadeusz Rydzyk.

Manifestujący wyrazili swój sprzeciw wobec dyskryminacji TV Trwam przez KRRiT,  a także wydłużeniu wieku emerytalnego, podnoszeniu podatków i polityce koalicji PO – PSL. Tylko społeczna aktywność we wszystkich formach dopuszczonych przez prawo ma szansę na powodzenie. Wśród setek tysięcy osób my – rolnicy – byliśmy wyraźnie widoczni. Domagamy się wspólnie jasnych prawd dla Polski, sektora rolnictwa i wolności słowa. Jedynie Telewizja Trwam i Radio Maryja wykazują troskę o rolnika i jego prace. Mówią o trudnościach polskiej ziemi i niekorzystnych działaniach rządu godzących w honor rolnika.\

{youtube}OH7EJMLBP7A&feature{/youtube}

Poprzedni artykułObudzona Polska – chcemy zmian!
Następny artykułOdpowiedź Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące uchwał Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ z dnia 1.09.2012 r.
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj