Strona główna Informacje z regionu Informacjez regionu Rada kujawsko-pomorskie

Rada kujawsko-pomorskie

845
0

Rada Wojewódzka NSZZ RI „Solidarność” województwa kujawsko-pomorskiego

Dnia 2 marca 2010 roku w Przysieku koło Torunia odbyło się posiedzenie Rady Wojewódzkiej NSZZ RI „Solidarność” województwa kujawsko-pomorskiego. W obradach wziął udział miedzy innymi Doradca Prezydenta RP Krzysztof Ardanowski, który zabrał głos na temat komisji rolniczego dialogu społecznego, a także omówił konwencję PIS, która ma odbyć się w Toruniu.

Głos zabrał również Adam Banaszak radny sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego, który przedstawił współpracę sejmiku z NSZZ RI „Solidarność”. Podczas obrad omówiono także sytuacje na rynkach rolnych, między innymi na rynku trzody chlewnej, mleka oraz cukru a dokładnie sprawę przenoszenia upraw do innego producenta cukru, a dokładnie do krajowej spółki cukrowej.
Pani Elżbieta Miziołek omówiła sytuację w KRUS a także zagrożenia wynikające z jego ewentualnej likwidacji.
Podniesiono również temat zbliżających się obchodów rocznicowych w Bydgoszczy, które mają się odbyć 21 marca oraz omówiono sprawy bieżące działalności związku.


Poprzedni artykułOpłatek Zamość
Następny artykułSprawozdanie z posiedzenia Prezydium Copa-Cogeca w dniach 10 i 11 lutego 2011 roku
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj