Strona główna Aktualności Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas: dziękujemy Parlamentarzystom,którzy zagłosowali przeciwko „piątce dla...

Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas: dziękujemy Parlamentarzystom,którzy zagłosowali przeciwko „piątce dla zwierząt”

1169
0

Szanowni Państwo,

Senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej

 Szanowni Państwo

Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

 W imieniu władz NSZZ RI „Solidarność”, członków oraz sympatyków Związku zwracam się do Tych z Państwa, którzy zagłosowali przeciwko szkodliwej dla polskiego rolnictwa ustawie o ochronie zwierząt oraz niektórych innych ustaw (tzw. „piątka dla zwierząt”) i za taki sposób głosowania składam Państwu serdeczne podziękowania.

Dziękuję za opowiedzenie się po stronie rolników, gdyż wbrew wielu opiniom jest to ustawa o fundamentalnym znaczeniu dla polskiego rolnictwa i hodowli, a której daleko idące konsekwencje mogą doprowadzić do trwałego załamania sektora rolnego jako systemu „naczyń połączonych” oraz bankructwa wielu gospodarstw rodzinnych.

Jeszcze raz dziękując w imieniu rolników za dotychczasową godną postawę. Wyrażamy nadzieję, że Ci z Państwa, którzy będą uczestniczyć w dalszym procesie legislacyjnym ww. ustawy, będą konsekwentnie stać po stronie polskiego rolnictwa i polskich rolników, którzy zapewniają bezpieczeństwo żywnościowe całemu Naszemu społeczeństwu.

 

Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność”

/-/Teresa Hałas

pismo Przewodniczącej NSZZRI „Solidarność” Teresy Hałas

 

Poprzedni artykułOświadczenie Przewodniczącej NSZZ RI „Solidarność”
Następny artykułRady Ministrów ds. Rolnictwa i Rybołówstwa na temat WPR po 2020 roku
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj