Strona główna Aktualności „Prymas Stefan Wyszyński w pamięci polskiego rolnika” – spotkanie okolicznościowe i koncert...

„Prymas Stefan Wyszyński w pamięci polskiego rolnika” – spotkanie okolicznościowe i koncert w czasie Dożynek Jasnogórskich 5-6 września 2020 roku

NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” przy współpracy ze Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Częstochowie oraz Fundacją Dom Trzeciego Tysiąclecia imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zamościu zapraszają na wydarzenie pod nazwą „Prymas Stefan Wyszyński w pamięci polskiego rolnika”, które odbędzie się w czasie Dożynek Jasnogórskich w dniach 5-6 września 2020 roku w Częstochowie.

Na godzinę 13.30 w Sali Konferencyjnej Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej przy ul. Św. Barbary 41 zaplanowane jest spotkanie poświęcone Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu z udziałem rolników, duchowieństwa i świata nauki.

Następnie o godz. 16:30 w Bazylice Jasnogórskiej odbędzie się koncert  pod nazwą „Pieśń o Ojczyźnie” w wykonaniu Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny wraz czytaniem fragmentów kazań Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

W związku epidemią COVID-19 podczas wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Szczegóły natemat wydarzenia uzyskać można w Biurze Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” pod numerem telefonu: 22 622 33 45

Poprzedni artykułNSZZ RI „Solidarność” w sprawie udziału wojska i innych służb w odstrzale dzików w związku z walką z ASF – doraźne zgrupowania zadaniowe
Następny artykułDożynki Jasnogórskie 2020