Strona główna test BERAS Implementation Promocja projektu BERAS Implementation podczas Jarmarku w Krasnobrodzie

Promocja projektu BERAS Implementation podczas Jarmarku w Krasnobrodzie

659
0


W niedzielę 4 sierpnia 2013 roku w Krasnobrodzie – uzdrowisku i jednym z najbardziej znanych ośrodków wypoczynkowych Roztocza, odbył  się Jarmark promujący uzdrowiskowe i turystyczne walory miejscowości oraz  regionu. W ramach imprezy odbyła się wystawa produktów lokalnych, twórczości  ludowej, rękodzieła i inne. W wydarzeniu udział wzięło gospodarstwo Tomasza Obszańskiego, promując projekt BERAS Implementation.  W promocji udział wziął także Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski.

Na stoisku gospodarstwa, będącego jedną z atrakcji tegorocznego Jarmarku można było nie tylko zapoznać się z zasadami funkcjonowania gospodarstwa w ramach projektu BERAS, ale także zapoznać się z zasadami i celami samego projektu oraz porozmawiać z właścicielami gospodarstwa.  Podczas Jarmarku odbyła się także oficjalna prezentacja gospodarstwa BIC, podczas której o wszystkich aspektach funkcjonowania w ramach projektu opowiadali zgromadzonym Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski oraz właściciel gospodarstwa Tomasza Obszański. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem gości jarmarku. Odwiedziło je wielu uczestników imprezy, w tym gwiazda wieczoru – piosenkarka Krystyna Giżowska.

Poprzedni artykułKilkudziesięciu rolników blokowało bramę wjazdową do punktu skupu zboża w Stoisławiu
Następny artykułApel NSZZ RI ,,Solidarność” o nieoddawanie zbóż do punktów skupu
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj