Strona główna test BERAS Implementation Promocja Projektu BERAS Implementation na XXVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń...

Promocja Projektu BERAS Implementation na XXVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie

710
0

 

W dniach 5-7 lipca br. w Sitnie koło Zamościa odbyła się XXVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Do Sitna przyjechało w tym roku 397 firm z całej Polski. Byli to producenci maszyn i urządzeń rolniczych, dystrybutorzy nawozów, pasz, środków ochrony roślin, ogrodnicy, producenci rolni oraz firmy handlowe a także instytucje. Swoje stoisko wystawiło także gospodarstwo ekologiczne Tomasza Obszańskiego w ramach promocji projektu BERAS Implementation.

 

 

Podczas wystawy, na stoisku gospodarstwa można było porozmawiać z właścicielami gospodarstwa o aspektach związanych z funkcjonowaniem gospodarstwa w ramach Projektu BERAS oraz o realizowanych w nim działaniach. W sobotnie popołudnie, na ww. tematy można było porozmawiać z Przewodniczącym NSZZ RI „Solidarność” Jerzym Chróścikowskim, który na stosiku gospodarstwa spotkał się tego dnia z rolnikami. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzili je nie tylko rolnicy oraz inni zwiedzających, ale także przedstawiciele kadry doradczej ośrodka, instytucji oraz innych wystawców biorących udział w imprezie.

 

 

Poprzedni artykuł35 lat niezależnych struktur chłopskich i walki o ziemię – audycja ,,Rozmów niedokończonych'' w Radiu Maryja
Następny artykułFotorelacja z letnich kolonii dzieci
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj