Strona główna test BERAS Implementation Programy rolno – środowiskowe z korzyścią dla człowieka i środowiska

Programy rolno – środowiskowe z korzyścią dla człowieka i środowiska

629
0

 

Organizatorem konferencji „Programy rolno-środowiskowe – z korzyścią dla człowieka i środowiska” jest Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach Projekt ten powstaje we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Spotkanie odbędzie się w Kluczborku 11 i 12 kwietnia 2012 r. Ma ono na celu prezentację stanu wdrażania PROW oraz przedstawienie korzyści wynikających z realizacji programów rolno-środowiskowych w gospodarstwach. Drugiego dnia konferencji odbędzie się wyjazd studyjny do Centrum Informacji BERAS, gdzie z powodzeniem wdrażane są programy rolno-środowiskowe, w tym rolnictwo ekologiczne z zamkniętym obiegiem substancji odżywczych. Konferencja skierowana jest do doradców, pracowników samorządów, instytucji wspierających rozwój terenów wiejskich, organizacji rolniczych i rolników indywidualnych.

Poprzedni artykułSolidarni w ,,miasteczku emerytalnym''
Następny artykułSOLIDARNIE – PAMIĘTAMY!!!
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj