Strona główna Nowości Nowości Problemowy tytoń

Problemowy tytoń

679
0

Sytuacja finansowa lubelskich Zakładów Tytoniowych i ich krasnostawskiej spółce-córce, Fermentowni Tytoniu jest w dalszym ciągu niepewna. Plantatorzy tytoniu są pesymistycznie nastawieni w przyszłość firmy. Niepokoi kondycja firmy i to, czy w ogóle uda im się sprzedać zakontraktowany towar. Związkowcy zapowiadają organizację pikiety przed Zakładami Tytoniowymi. Napięcie z każdym dniem rośnie. O problemach finansowych Zakładów Tytoniowych wykupionych przez francuskiego inwestora zaczęto mówić w styczniu tego roku. Przewidywano, że zakład popadnie w długi, a konta firmy zajmie komornik. Spółka nie komentowała tych doniesień. Plantatorzy myślą o sierpniu i wrześniu. To czas, kiedy zazwyczaj rusza skup tytoniu.

Poprzedni artykułAzot – zmora rolników
Następny artykułSprawozdanie z posiedzenia grupy roboczej ,,Rolnictwo Ekologiczne’’ COPA – COGECA oraz grupy konsultacyjnej KE
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj