Strona główna Aktualności Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 7 lutego 2017...

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 7 lutego 2017 roku

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 7 lutego 2017 roku w siedzibie Związku w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”. Głównym tematem posiedzenia były przygotowania do Rady Krajowej, która odbędzie się 18 lutego br. w Boguchwale k. Rzeszowa. Tematem posiedzenia były bieżące sprawy Związkowe, omówienie agendy na najbliższe posiedzenie Copa-Cogeca oraz tematów do przedstawienia. Dyskutowano także na temat trudnej sytuacji w polskim rolnictwie.

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 7 lutego 2017 roku Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 7 lutego 2017 roku

Poprzedni artykułZimowisko 2017 – fotorelacja z turnusu w Zakopanem 14.01-23.01.2017 r.
Następny artykułZimowisko 2017 – turnus w Zakopanem 30.01 – 08.02.2017