Strona główna Aktualności Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” i Krajowej Komisji Zjazdowej w...

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” i Krajowej Komisji Zjazdowej w dniu 27 września 2016 roku

785
0
Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 27 września 2016r. odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”. Prezydium przeanalizowało sytuację w rolnictwie i na poszczególnych rynkach rolnych, ze szczególnym uwzględnieniem owoców i warzyw, które zostały objęte mechanizmem WPR „Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”. Omówiona została także kwestia poruszana na ostatnim posiedzeniu Prezydium Copa-Cogeca, gdzie NSZZ RI „Solidarność” zwróciło uwagę na konieczność zwiększenia przez Komisję Europejską stawek za wycofywane owoce i warzywa oraz limitów ilościowych na wycofywane owoce i warzywa w ramach ww. mechanizmu wsparcia.

27 września w siedzibie Biura Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” odbyło się także posiedzenie Krajowej Komisji Zjazdowej, która zaleciła przeprowadzenie poszczególnych zjazdów wojewódzkich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada br. Komisja ustaliła również harmonogram obsługi poszczególnych zjazdów wojewódzkich przez członków Krajowej Komisji Zjazdowej.

 Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" i Krajowej Komisji Zjazdowej w dniu 27 września 2016 roku

Poprzedni artykuł„Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”
Następny artykułNasza Ziemia Nr 09/2016
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj