Strona główna Aktualności Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 29 grudnia 2016...

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 29 grudnia 2016 roku

Pod koniec roku, 29 grudnia 2016 roku w siedzibie Biura Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranego Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”.

Podczas posiedzenia ukonstytuowały się władze Prezydium Związku w składzie:

Teresa Hałas- Przewodnicząca Związku

Jerzy Chróścikowski – zastępca Przewodniczącej Związku

Elżbieta Miziołek- zastępca Przewodniczącej Związku

Aleksander Tadych- sekretarz

Hanna Galicz- skarbnik

Edward Kosmal- członek

Jerzy Bednarz- członek

Michał Grzegorczyn- członek

Wojciech Włodarczyk- członek

Jan Zawisza- członek

Podczas posiedzenia Prezydium dyskutowano m.in. na temat trudnej sytuacji w polskim rolnictwie. Omawiano plan pracy na najbliższą kadencje Prezydium oraz działań niezbędnych do podjęcia w celu poprawy sytuacji w polskim rolnictwie.

Poprzedni artykułZIMOWISKO DLA DZIECI ROLNIKÓW 2017
Następny artykułSpotkanie rocznicowo-opłatkowe w Radomiu