Strona główna Aktualności Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 12 stycznia 2016...

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 12 stycznia 2016 roku

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 12 stycznia 2016 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”.

Podczas posiedzenia Przewodniczący Jerzy Chróścikowski przedstawił informacje z bieżącej działalności Związku. Członkowie Prezydium szczegółowo omówili projekt rozporządzenia w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem tymczasowej nadzwyczajnej pomocy dla rolników w sektorach hodowlanych. Wspomniany dokument dotyczy pomocy dla producentów trzody chlewnej oraz mleka,  o którą wnioskował NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w piśmie z dnia 4 grudnia 2015 roku. Prezydium zajęło się również projektem ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw.

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 12 stycznia 2016 roku

Poprzedni artykułZIMOWISKO 2016
Następny artykułWniosek do Copa-Cogeca odnośnie dodatkowej puli środków dla producentów rolnych