Strona główna Aktualności Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 4 listopada 2015...

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 4 listopada 2015 roku

Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

4 listopada 2015 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”. Zebrani na posiedzeniu pogratulowali członkom Prezydium Teresie Hałas oraz Janowi Dudzie wyboru na Posła na Sejm RP. Na posiedzeniu obecni byli również nowo wybrani posłowie Krzysztof Głuchowski, Ryszard Bartosik oraz Leszek Galemba, którzy zadeklarowali chęć współpracy ze Związkiem w celu realizacji programu rolnego.

Podczas posiedzenia Przewodniczący Jerzy Chróścikowski przedstawił informację dotyczące bieżącej działalności Związku. Prezydium omówiło również aktualną sytuacje w rolnictwie ze szczególnym uwzględnieniem trudnej  sytuacji na rynku trzody chlewnej, zbóż i mleka.

Poprzedni artykułNSZZ RI „Solidarność” ws. stawek dopłat do ubezpieczeń upraw rolnych i zwierząt gospodarskich
Następny artykułZADUSZKI CHŁOPSKIE