Strona główna Aktualności Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju

Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju

722
0
Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju

7 marca 2016 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się IV posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju  poświęcone przyjętemu przez Radę Ministrów w dniu 16 lutego br. „Planowi na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”.

Z ramienia NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w posiedzeniu uczestniczył Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski oraz Zastępca Przewodniczącego NSZZ RI „Solidarność” Pani Elżbieta Mizołek.

Posiedzenie zainaugurował Prezydent RP Andrzej Duda. Prezydent podkreślił, że Narodowa Rada Rozwoju ma być ciałem, które pochyla się i przygotowuje strategie rozwoju kraju – „to jest rzeczywiście długofalowa i długoletnia strategia rozwoju kraju pod względem gospodarczym. Liczę, że przyczynimy się do lepszego, szybszego przygotowania tego niezwykle ważnego dokumentu” – stwierdził Prezydent RP Andrzej Duda. Podczas posiedzenia odbyła się prezentacja „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju Mateusza Morawieckiego. Kolejnym punktem posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju były przemówienia zaproszonych gości oraz dyskusja.

Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju Posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju

Poprzedni artykułZimowisko 2016 – Turnus w Zakopanem 15.02.- 24.02.2016
Następny artykułSpotkanie przedstawicieli organizacji rolniczych należących do Copa-Cogeca w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj