Strona główna Copa-Cogeca Posiedzenie grupy roboczej Rozwój Obszarów Wiejskich Copa Cogeca

Posiedzenie grupy roboczej Rozwój Obszarów Wiejskich Copa Cogeca

438
0

W dniu 10 lutego br. po zakończeniu posiedzenia grupy Płatności bezpośrednie i zazielenienie odbyło się również posiedzenie grupy Rozwój Obszarów Wiejskich. W pracach tej grupy Związek reprezentuje Jerzy Pośpiech, ekspert Związku.

Tematyka spotkania obejmowała część zagadnień omawianych w grupie płatności bezpośrednich i zazielenienia. Jednak głównym tematem spotkania było omówienie tworzenia Sieci Obszarów Wiejskich w poszczególnych krajach, ich dotychczasowego funkcjonowania i wykorzystania w nowej perspektywie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2021-2027.

Z racji ograniczeń czasowych do dyskusji p. Jerzy Pośpiech wnioskował na ”czat” by  tworzenie grup EPI w ramach Sieci Obszarów Wiejskich ukierunkować również w realizację strategii skracania łańcuchów dostaw „od pola do stołu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here