Strona główna Copa-Cogeca Posiedzenie grupy roboczej Rozwój Obszarów Wiejskich Copa Cogeca

Posiedzenie grupy roboczej Rozwój Obszarów Wiejskich Copa Cogeca

510
0

W dniu 10 lutego br. po zakończeniu posiedzenia grupy Płatności bezpośrednie i zazielenienie odbyło się również posiedzenie grupy Rozwój Obszarów Wiejskich. W pracach tej grupy Związek reprezentuje Jerzy Pośpiech, ekspert Związku.

Tematyka spotkania obejmowała część zagadnień omawianych w grupie płatności bezpośrednich i zazielenienia. Jednak głównym tematem spotkania było omówienie tworzenia Sieci Obszarów Wiejskich w poszczególnych krajach, ich dotychczasowego funkcjonowania i wykorzystania w nowej perspektywie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2021-2027.

Z racji ograniczeń czasowych do dyskusji p. Jerzy Pośpiech wnioskował na ”czat” by  tworzenie grup EPI w ramach Sieci Obszarów Wiejskich ukierunkować również w realizację strategii skracania łańcuchów dostaw „od pola do stołu”.

Poprzedni artykułPosiedzenie grupy roboczej Płatności bezpośrednie i zazielenienie
Następny artykuł40. rocznica podpisania porozumień rzeszowsko – ustrzyckich
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj