Strona główna Aktualności Konferencja "Polska wieś szansą Polski" w Kałkowie

Konferencja "Polska wieś szansą Polski" w Kałkowie

694
0

W dniu 22 września 2013 roku w Świętokrzyskim Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski odbyła się konferencja pt.: „Polska Wieś Szansą Polski”. W konferencji uczestniczyło ponad 200 osób z woj. świętokrzyskiego. Organizatorami konferencji byli: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność” , Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „EKO-KULT” oraz Prawo i Sprawiedliwość.

 

Gościem konferencji był profesor Jan Szyszko, Poseł na Sejm RP,  Minister Środowiska w Rządzie Jarosława Kaczyńskiego. W konferencji udział wzięli także Posłowie PiS z Regionu Świętokrzyskiego. Z uwagi na wcześniej zaplanowane obowiązki w konferencji nie mógł uczestniczyć Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Senator Jerzy Chróścikowski, jednakże wystosował on list do organizatorów i uczestników, który został przyjęty gromkimi brawami. Konferencję poprzedziła Msza Święta w intencji rolników z regionu świętokrzyskiego.

Poprzedni artykułKonsultacje dotyczace gospodarstw rodzinnych
Następny artykuł"Wnioski klęskowe" tylko do 30 września
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj