Strona główna Aktualności Pismo ws. pomocy dla producentów owoców i warzyw

Pismo ws. pomocy dla producentów owoców i warzyw

Pismo ws. pomocy dla producentów owoców i warzyw

W związku z utrzymującą się sytuacją kryzysową na rynku owoców i warzyw związaną z rosyjskim embargiem, polskie organizacje rolnicze zrzeszone w Copa Cogeca,  z inicjatywy NSZZ RI „Solidarność” , 5 października br. wystąpiły ze wspólnym stanowiskiem  do Przewodniczącego Copa Martina Merrilda z prośbą o poparcie postulatów w tej sprawie w rozmowach z Komisja Europejską.

Pismo do Prezwodniczącego Copa Martina Merrilda

Poprzedni artykułNa temat umowy o wolnym handlu CETA w programie "Rozmowy niedokończone" cz. II
Następny artykułZmarł Marek Żmujdzin