Strona główna Aktualności Pismo od przewodniczącego Związku Rolników Niemieckich

Pismo od przewodniczącego Związku Rolników Niemieckich

647
0

Pismo od Przewodniczącego Związku Rolników Niemieckich

Szanowny Panie Przewodniczący Chróścikowski!

Nie mogłem omieszkać podziękować za Pana zaproszenie do udziału w nad wyraz udanym spotkaniu przewodniczących parlamentarnych komisji ds. rolnictwa państw członkowskich UE, które miało miejsce w dn. 26.09.2011 w Warszawie. Uznaję dyskusje w Senacie za bardzo konstruktywną i dziękuję za sugestie dotyczące redystrybucji dopłat bezpośrednich oraz kwestii genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO).

Chciałbym ponownie podkreślić, iż celem Wspólnej Polityki Rolnej jest zapewnienie bezpieczeństwa żywieniowego europejskich obywateli oraz wniesienie wkładu w działania na rzecz osiągnięcia światowej równowagi żywieniowej. Ponadto konieczny jest dalszy rozwój struktur rolnych w UE, w celu poprawienia dochodów osiąganych przez rolników.

Znajdujemy się jednak na początku dyskusji i moim celem jako Przewodniczący COPA, jest osiągnięcie na jej zakończenie porozumienia korzystnego dla wszystkich rolników.

Raz jeszcze dziękuję za znakomitą opiekę Solidarności podczas spotkania

Z poważaniem,

Gerd Sonnleitner

Poprzedni artykułWsparcie dla przetwórstwa rolno-spożywczego
Następny artykułKomunikat w sprawie WPR
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj