Strona główna Aktualności Pismo NSZZ RI ,,Solidarność’’ do Premiera RP Donalda Tuska

Pismo NSZZ RI ,,Solidarność’’ do Premiera RP Donalda Tuska

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją w polskim rolnictwie, a zwłaszcza trudnymi warunkami w gospodarstwach rodzinnych Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ wystosowało kolejne już pismo do Premiera. Domagamy się spotkania z Donaldem Tuskiem w celu pilnego omówienia bieżących problemów w rolnictwie i wypracowania kompleksowych rozwiązań służących poprawie sytuacji na polskiej wsi.

Pismo do Premiera RP.pdf

Poprzedni artykułKomunikat z posiedzenia Zespołu Obrotu Ziemią Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność”
Następny artykułInformacje z posiedzeń Sejmowych Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 25 lipca br.