Strona główna Aktualności Wniosek do Copa-Cogeca odnośnie dodatkowej puli środków dla producentów rolnych

Wniosek do Copa-Cogeca odnośnie dodatkowej puli środków dla producentów rolnych

687
0

12 stycznia br. odbyło się spotkanie polskich organizacji rolniczych należących do Copa-Cogeca. Z ramienia NSZZ RI „Solidarność” w spotkaniu uczestniczył Przewodniczący Jerzy Chróścikowski. Na spotkaniu obecny był także Minister Rolnictwa Krzysztof Jurgiel oraz Sekretarz Stanu Jacek Bogucki. Głównym tematem spotkania była wciąż pogarszająca się sytuacja na rynku wieprzowiny. W związku z tym NSZZ RI „Solidarność” wraz z innymi polskimi organizacjami rolniczymi należącymi do Copa-Cogeca wystosował pismo do Przewodniczącego Copa Martina Merilda oraz Przewodniczącego Cogeca Thomasa Magnussona z wnioskiem o uruchomienie dodatkowej nadzwyczajnej pomocy  dla rolników w sektorach hodowlanych.

Treść pisma:

Pismo z dnia 12 stycznia 2015

Poprzedni artykułPosiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 12 stycznia 2016 roku
Następny artykułW programie "Polski Punkt Widzenia" Przewodniczący NSZZ RI "Solidarność" Jerzy Chróścikowski na temat rosyjskiego embarga oraz pomocy dla hodowców trzody chlewnej
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj