Strona główna Aktualności Oświadczenie Przewodniczącej NSZZ RI „Solidarność”

Oświadczenie Przewodniczącej NSZZ RI „Solidarność”

OŚWIADCZENIE

W związku ze spotkaniem Członka Rady Krajowej Pana Stanisława Andersa z Ministrem Rolnictwa Grzegorzem Pudą w dniu 14 października br., oświadczam, że Stanisław Anders nie posiada uprawnień  do reprezentowania NSZZ RI „Solidarność”. Osobą upoważnioną do reprezentowania Związku na zewnątrz jest zgodnie ze Statutem NSZZ RI „Solidarność” Przewodnicząca Związku.

Wobec powyższego działania podejmowane przez Pana Stanisława Andersa oraz jego opinie nie są działaniami i opiniami Związku , a mają charakter prywatny.

Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność”

Teresa Hałas

Poprzedni artykułLubelszczyzna Spichlerzem Europy – Konferencja w Różańcu połączona z obchodami 75.rocznicy śmierci Wincentego Witosa, 18 października 2020 roku
Następny artykułPrzewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas: dziękujemy Parlamentarzystom,którzy zagłosowali przeciwko „piątce dla zwierząt”