Strona główna Aktualności Oficjalne pismo do premiera ws. braku dialogu społecznego

Oficjalne pismo do premiera ws. braku dialogu społecznego

696
0

W związku z brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi na pisma kierowane do premiera Donalda Tuska Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ pragnie wyrazić swoje zdecydowane oburzenie oraz głęboki sprzeciw wobec braku dialogu społecznego w temacie podniesienia wieku emerytalnego.

Mimo kilkukrotnych interwencji NSZZ RI ,,Solidarność’’ w kierunku poruszenia powyższej kwestii, pozostało to bez żadnej reakcji ze strony rządu. Nasze obiekcje budzi wprowadzenie niekorzystnych rozwiązań oraz sposób ich wdrożenia – bez konsultacji i czasu na rozmowy społeczne. NSZZ RI ,,Solidarność’’ domaga się spotkania w celu przeprowadzenia konsultacji społecznych oraz omówienia zaistniałych karygodnych okoliczności. W przypadku braku woli rozmów przez rząd i kolejne zlekceważenie naszych apeli, Związek podejmie działania statutowe.

 

Poprzedni artykuł,,Bezpieczny oprysk''
Następny artykuł''Barwy Zdrowia'' Tomasza Obszańskiego
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj