Strona główna Aktualności Odpowiedź ministra rolnictwa na Uchwały Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" z dnia...

Odpowiedź ministra rolnictwa na Uchwały Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" z dnia 6 września 2014 roku

W dniu 20 października br., wpłynęła odpowiedź ministra rolnictwa i rozwoju wsi na uchwały podjęte podczas posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 6 września br. w Częstochowie.

Podczas posiedzenia Rada Krajowa przyjęła  m.in. uchwały w sprawie: ułatwień w przepisach dotyczących zatrudniania pracowników sezonowych do prac w rolnictwie i sadownictwie, zawieszenia spłaty kredytów przez rolników, którzy ponieśli straty w związku z nałożeniem rosyjskiego embarga, wstrzymania sprzedaży spółkom ziemi z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, zmian w ustawie prawo łowieckie i zwiększenia odszkodowań dla rolników z tytułu wystąpienia szkód łowieckich.

więcej w artykule >>>Uchwały Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z dnia 6 września 2014 roku<<<

Odpowiedź ministra rolnictwa na Uchwały RK NSZZ RI „Solidarność” z dnia 6 września 2014 roku pobierz PDF

Poprzedni artykułOstry język ministra rolnictwa – komentarz Przewodniczącego Jerzego Chróścikowskiego do słów ministra rolnictwa i sytuacji związanej z rosyjskim emabrgiem
Następny artykułKomunikat z posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 21 października 2014 roku