Strona główna Pisma / Interwencje / Postulaty Pisma/ Interwencje/ Postulaty NSZZ RI "Solidarność" ws. składek na ubezpieczenie zdrowotne rolników

NSZZ RI "Solidarność" ws. składek na ubezpieczenie zdrowotne rolników

771
0

W dniu 25 września br. NSZZ RI „Solidarność” przekazał ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi opinię do projektu ustawy o zmianie ustawy o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników za lata 2012-2014.


Związek podtrzymał swoje negatywne stanowisko z lat poprzednich wobec nakładania na rolników nowych zobowiązań i podtrzymał argumentację co do niekonstytucyjności ww. rozwiązań zawartą we wniosku do Trybunału Konstytucyjnego skierowanym przez NSZZ RI „Solidarność” w dniu 7 sierpnia 2012 roku.

Opinia NSZZ RI „Solidarność” do projektu ustawy o zmianie ustawy o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników za lata 2012-2014pobierz PDF

Poprzedni artykułKomunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 24 września 2014 roku
Następny artykułGUS informuje
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj