Strona główna Aktualności NSZZ RI „Solidarność” w sprawie pomocy posiadaczom świń utrzymującym nie więcej niż...

NSZZ RI „Solidarność” w sprawie pomocy posiadaczom świń utrzymującym nie więcej niż 50 świń

W dniu 26 września 2017 roku, Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas przekazała ministrowi rolnictwa opinię Związku do projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie realizacji przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zadań związanych z ustanowieniem środka nadzwyczajnego polegającego na udzieleniu pomocy posiadaczom świń utrzymującym nie więcej niż 50 świń.

Pismo NSZZ RI „Solidarność” z dnia 26 września 2017 roku

Poprzedni artykułPosiedzenie Prezydiów Copa – Cogeca w Brukseli w dniach 21-22 września 2017 roku
Następny artykułPosiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 10 października 2017 roku