Strona główna Aktualności Namiot „Solidarności” Rolników Indywidualnych na pikniku rodzinnym w Jasieńcu

Namiot „Solidarności” Rolników Indywidualnych na pikniku rodzinnym w Jasieńcu

608
0

Gmina Jasieniec to jedna z gmin w Powiecie Grójeckim, w której dominującym kierunkiem produkcji są uprawy sadownicze. Od wielu lat w ostatnich dniach wakacji na terenie rekreacyjnym wokół jasienieckich stawów organizowane są rodzinne imprezy plenerowe. W tym roku, 18 sierpnia „Piknik rodzinny” w Jasieńcu zgromadził bardzo liczne grono uczestników. Relaksowi i zabawie sprzyjała piękna aura i ciekawy program przygotowany przez organizatorów.

 

 

Podczas tegorocznego pikniku, z inicjatywy Andrzeja Wiśnika, przewodniczącego koła gminne NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych’, wśród promujących się instytucji i organizacji stanął namiot rolniczej „Solidarności”.

Związkowy namiot odwiedzali sadownicy, którzy mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi wydaniami „Naszej Ziemi” i porozmawiać o sprawach branży m. in. z Leszkiem Kumorkiem przewodniczącym Sekcji Ogrodniczej NSZZ „Solidarność” RI.

Poprzedni artykułDodatkowe 127 mln euro na modernizację gospodarstw rolnych rozdzieli ARiMR
Następny artykułWyłączenia finansowe Komisji Europejskiej
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj