Strona główna Aktualności Nadzwyczajne posiedzenie Prezydiów Copa i Cogeca

Nadzwyczajne posiedzenie Prezydiów Copa i Cogeca

678
0
Nadzwyczajne posiedzenie Prezydiów Copa i Cogeca

W dniu 15 lipca br. w Brukseli odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Prezydiów Copa i Cogeca. Głównym tematem obrad była dyskusja na temat decyzji Zjednoczonego Królestwa odnośnie odejścia z Unii Europejskiej i konsekwencji dla sektora rolnego. Z ramienia NSZZ RI „Solidarność” w posiedzeniu udział wziął Przewodniczący Związku Jerzy Chróśćikowski.

Podczas posiedzenia dyskutowano również na temat trudnej sytuacji na rynku mleka, trzody oraz owoców i warzyw, przeanalizowano także środki wsparcia zaproponowane przez Komisję. 18 lipca 2016 r., podczas najbliższego posiedzenia Rady Agrifish omawiana będzie sytuacja na rynkach rolnych. Państwa członkowskie oczekują na przedstawienie przez KE konkretnego pakietu działań i wsparcia sektora rolnego.

Nadzwyczajne posiedzenie Prezydiów Copa i Cogeca

Poprzedni artykułLato wiejskich dzieci 2016 – relacja z Gdyni (turnus 29.06 – 12.07.2016 )
Następny artykułANR uruchomiła specjalny serwis internetowy poświęcony nowym przepisom regulującym obrót nieruchomościami rolnymi
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj