Strona główna Aktualności Na temat protestów rolników – producentów trzody chlewnej w audycji "Za a...

Na temat protestów rolników – producentów trzody chlewnej w audycji "Za a nawet przeciw."

W dniu 17 marca br. w audycji Jakuba Strzyczkowskiego ” Za a nawet przeciw” w Radiowej Trójce, o sytucji producentów trzody chlewnej w związku z opieszałościa Rządu w kwestii rozwiązania kryzysu na rynku wieprzowiny debatowali: Marek Uściński – Przewodniczący Rady Powiatowej NSZZ RI „Solidarność” w Białej Podlaskiej oraz Jan Bury – poseł PSL. W sondzie dla internatów 53 % z nich uznało, że protesty rolników są zasadne.

Za a nawet przeciw (17.03.2014 r.) – słuchaj

Poprzedni artykuł"Kto ma rację?" – o sytuacji na rynku wieprzowiny
Następny artykułCopa-Cogeca skrytykowała pierwszy pakiet aktów delegowanych dot. reformy Wspólnej Polityki Rolnej