Strona główna Miesięcznik "Nasza Ziemia" Lipcowy numer miesięcznika rolniczego "Nasza Ziemia"

Lipcowy numer miesięcznika rolniczego "Nasza Ziemia"

Ukazał się najnowszy numer miesięcznika rolniczego „Nasza Ziemia”, a w nim m.in. Posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”, relacja z uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika NSZZ RI „Solidarność” w Siedlcach, stanowisko Związku ws. nowych propozycji dopłat bezpośrednich na lata 2015 – 2020, kwestie interwencji Związku ws. zasiłków dla opiekunów oraz funduszu stabilizacji dochodów rolniczych, sprawozdania z prac w ramach Komitetów Copa Cogeca, Kartki z kalendarza, Kulinaria i wiele innych a w tym m.in. pierwsza fotorelacja z zakończonych turnusów w ramach akcji „Lato wiejskich dzieci 2014”, organizowanej przez NSZZ RI „Solidarność”.

Zapraszamy do lektury wydania internetowego, dostępnego w zakładece >>>Nasza Ziemia<<<

Poprzedni artykułSejmowa Komisja Rolnictwa o prywatyzacji KSC S.A.
Następny artykułNowy system płatności bezpośrednich na lata 2015-2020