Strona główna Kolonie Kolonie Lato wiejskich dzieci 2016 – fotorelacja z Jastrzębiej Góry (turnus 06.07 –...

Lato wiejskich dzieci 2016 – fotorelacja z Jastrzębiej Góry (turnus 06.07 – 19.07)

760
0

Malownicze krajobrazy, ponad 20 km piaszczystych plaż, przepięknie urozmaicona linia brzegowa, czyste powietrze nasycone zapachem nadmorskich sosen- to tylko niektóre walory, dla których każdego roku setki tysięcy turystów odwiedza niezwykle urokliwy zakątek naszego kraju, jakim jest Gmina Władysławowo.

To tutaj, do Jastrzębiej Góry, przyjechała grupa 49 dzieci. Organizatorem ich wypoczynku był NSZZ Solidarność RI. Liczne wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, bogata oferta aktywnego wypoczynku, bliski kontakt z kulturą kaszubską, smakowite dania regionalne pozwoliły spędzić czas w sposób nietuzinkowy i pozostawią po sobie miłe wspomnienia. Dzieci miały możliwość zwiedzania Trójmiasta, Helu (Fokarium, Fabryka Manufaktury „Ciuciu”, Długi Targ). Były w Rozewiu i Tupadłach, Lisim Jarze, a wieczorami bawiły się przy ognisku i na dyskotece. Atrakcją był udział w Międzynarodowym Letnim Festiwalu Muzycznym „Słowo i Muzyka”, w przedstawieniach organizowanych przez Scenę Kultur „Przygody Niestrzaszków” i „Przygody Neli Reporterki”. 14 dni minęło szybko. Dzieci wyjeżdżały w przekonaniu, że wrócą tu za rok.

 

Poprzedni artykułLato wiejskich dzieci 2016 – turnus w Chłapowie (turnus 18 – 31.07.2016r.)
Następny artykułOdpowiedź Komisarza Hogana na pismo ws. pomocy dla producentów mleka
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj