Strona główna Kolonie Kolonie Lato wiejskich dzieci 2015 – relacja z Zakopanego (turnus 27.07.-09.08.2015)

Lato wiejskich dzieci 2015 – relacja z Zakopanego (turnus 27.07.-09.08.2015)

659
0
Lato wiejskich dzieci 2015 - relacja z Zakopanego (turnus 27.07.-09.08.2015)

Za nami kolejny turnus w ramach akcji „Lato Wiejskich Dzieci 2015” organizowany przez NSZZ RI „Solidarność” oraz Fundację „Kasa Nadziei”. Tym razem dzieci spędziły wakacyjny czas w Zakopanem. Na turnusie w dniach 27 lipca – 9 sierpnia w Zakopanem wypoczywały dzieci rolników  z województwa łódzkiego. 1 sierpnia dzieci  odwiedził Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski.

W trakcie trwania turnusu zorganizowano dla dzieci wycieczki m.in. do Zębu, pieszą wycieczkę na Gubałówkę, Butorowy Wierch, a także objazdową wycieczkę pod hasłem „Zabytki i architektura sakralna Zakopanego”. Oprócz tego odbywały się spacery na Krupówki, piesze wycieczki po najbliższej okolicy. Program obejmował również zajęcia sportowe, rozgrywki i turnieje, a także dyskoteki, karaoke oraz konkursy z nagrodami.

fotorelacja z turnusu w Zakopanem już wkrótce…

Poprzedni artykułKomunikat NSZZ RI „Solidarność” w związku z odrzuceniem przez Sejm poprawek Senatu do ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego i ustawy o zmianie ustawy o Agencji Rynku Rolnego i organizacji niektórych rynków rolnych oraz niektórych innych ustaw
Następny artykułList Prezydium NSZZ RI „Solidarność” do Prezydenta RP Andrzeja Dudy ws. referendum
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj