Strona główna Aktualności Komunikat z Posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 25 marca...

Komunikat z Posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 25 marca 2015 roku

735
0

W dniu 25 marca 2015 roku podczas posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” podtrzymała decyzje o upoważnieniu Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” do podejmowania dalszych działań w sprawie trwających protestów rolniczych.

Przedstawiciele Rady Wojewódzkiej NSZZ RI „Solidarność” w Łodzi przedstawili stanowisko Sejmiku Województwa Łódzkiego z poparciem dla rolniczych postulatów zgłaszanych przez Związek.  Tym samym zwróciła się do Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” z wnioskiem o podejmowanie podobnego działania przez samorządy wszystkich szczebli wojewódzkich za przykładem decyzji podjętych przez Sejmik Województwa Łódzkiego oraz  poparcia rad powiatów i gmin z rożnych regionów kraju. Rada Krajowa poparła wniosek złożony przez przedstawicieli Rady Wojewódzkiej NSZZ RI „Solidarność” w Łodzi.

Na posiedzeniu Rady Krajowej omówiono również stan realizacji zjazdów gminnych i powiatowych.

Poprzedni artykułO przedłużeniu protestu przed Kancelarią Premiera w programie "Polski punkt widzenia"
Następny artykułAKADEMIA SAMOWYSTARCZALNOŚCI
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj