Strona główna Posiedzenia Rady Krajowej Komunikat z Posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 23 stycznia...

Komunikat z Posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 23 stycznia 2015 roku. Protesty rolnicze w poszczególnych województwach!

1381
0
Komunikat z Posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 23 stycznia 2015 roku. Protesty rolnicze w poszczególnych województwach!

W dniu 23 stycznia 2015 roku w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”. Podczas posiedzenie omówiono w szczególności aktualną sytuację w rolnictwie i na poszczególnych rynkach rolnych, ze szczególnych uwzględnieniem sytuacji na rynku wieprzowiny, mleka i zbóż.

DECYZJĄ RADY KRAJOWEJ NSZZ RI „SOLIDARNOŚĆ” W DNIU 3 LUTEGO 2015 ROKU W POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH  ODBĘDĄ SIĘ PROTESTY ROLNICZE, W ZWIĄZKU Z DRAMATYCZNĄ SYTUACJĄ W ROLNICTWIE I NA POSZCZEGÓLNYCH RYNKACH ROLNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI NA RYNKU WIEPRZOWINY, MLEKA I ZBÓŻ A TAKŻE Z UWAGI NA BRAK ODPOWIEDNICH DZIAŁAŃ RZĄDU W KWESTII POPRAWY SYTUACJI W ROLNICTWIE.

JEŻELI  RZĄD NIE PODEJMIE SKUTECZNYCH DZIAŁAŃ NSZZ RI „SOLIDARNOŚĆ” NIE WYKLUCZA PODJĘCIA AKCJI PROTESTACYJNEJ O SZCZEBLU KRAJOWYM.

Poprzedni artykułOgólnopolskie Obchody 141. rocznicy urodzin Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Następny artykuł3 LUTEGO 2015 ROKU – PROTESTY ROLNICZE. PRZYŁĄCZ SIĘ!!!
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj