Strona główna Aktualności Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ w dniu 5...

Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ w dniu 5 lutego 2013 roku

717
0

W dniu 5 lutego 2013 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ zajęło się najważniejszymi problemami w rolnictwie, a w szczególności protestami rolników. Prezydium postanowiło zwołać posiedzenie Rady Krajowej na dzień 25 lutego 2013 roku, które podejmie działania w sprawie protestów.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ przyjęło stanowisko, w którym nie zgadza się na cięcia budżetowe proponowane przez Przewodniczącego Rady UE Vana Rompuy’a, które stoi w sprzeczności z zasadą równej konkurencji w UE.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ wystosowało stanowisko w tej sprawie do Premiera RP, w którym żąda równych dopłat bezpośrednich w rolnictwie i stanowczo nie zgadza się z propozycją cięć budżetowych i propozycję średnich dopłat bezpośrednich, a szczególnie z cięciami w II filarze – PROW.

Poprzedni artykułSkładanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego możliwe od 1 lutego 2013 roku
Następny artykułBrytyjski arystokrata demonstruje przed Ambasadą Polską w Londynie
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj