Strona główna Aktualności Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 24...

Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 24 września 2014 roku

W dniu 24 września 2014 roku w siedzibie Biura Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium.

W czasie spotkanie członkowie Prezydium omówili kwestie związane z obecną sytuacją w rolnictwie i na poszczególnych rynkach rolnych. Odniesiono się do przekazanych do konsultacji projektów ustaw o utworzeniu Funduszu Stabilizacji Dochodów Rolniczych oraz o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników za lata 2012-2014. Prezydium omówiło także sprawy związane z pracami w ramach Komitetów Copa Cogeca oraz kwestie związane z przygotowaniami do IV Krajowego Zjazdu Programowego NSZZ RI „Solidarność”.

Ustalono także termin najbliższego posiedzenia Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”, które odbędzie się w dniu 21 października 2014 roku w Warszawie.

Poprzedni artykułUchwały z Posiedzenia Zachodniopomorskiej Rady Wojewódzkiej NSZZ RI "Solidarność" z dnia 21 września 2014 roku
Następny artykułNSZZ RI "Solidarność" ws. składek na ubezpieczenie zdrowotne rolników