Strona główna Aktualności Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 12...

Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 12 listopada 2013 roku w Warszawie

Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 12 listopada 2013 roku w Warszawie odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”.

Głównym tematem dyskusji był III Krajowy Zjazd Programowy Delegatów NSZZ RI „Solidarność”- Prezydium dyskutowało nad programem Związku na kolejne lata, analizowano propozycje Komisji Programowej, która pracowała nad nad tezami programowymi w ubiegłym tygodniu.

Ponadto poruszono kwestie aktualnej sytuacji w rolnictwie między innymi omawiano perspektywę PROW 2014-2020, sytuację polskich gospodarstw ekologicznych.

Poprzedni artykułUE planuje wyważony postęp we wspieraniu działań w dziedzinie klimatu na konferencji w Warszawie
Następny artykułOdpowiedż MRiRW na opinię Związku ws. zwrotu akcyzy za paliwo rolnicze
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj