Strona główna Posiedzenia Prezydium Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 11...

Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 11 lutego 2015 roku

324
0
Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 11 lutego 2015 roku Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”na podstawie Uchwały Rady Krajowej z dnia 23 stycznia 2015 roku, podjęło uchwałę o utrzymaniu akcji protestacyjnych w formie „protestów kroczących” oraz o zorganizowaniu w dniu 19 lutego 2015 roku ogólnokrajowego protestu z udziałem ciągników w regionach oraz w Warszawie przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, z możliwością utworzenia miasteczka rolniczego.

Zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami, protest będzie wspierany przez Solidarność Pracowniczą.

NSZZ RI „Solidarność”opuściło także dzisiejsze rozmowy z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi i nie wzięło udziału w uzgodnieniach ani w pracach powołanych zespołów. Domagamy się spotkania z Panią Premier i rozpoczęcia rzeczywistego a nie pozorowanego dialogu Rządu ze Związkiem.

Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 11 lutego 2015 roku Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 11 lutego 2015 rokuKomunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 11 lutego 2015 roku Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 11 lutego 2015 roku Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI "Solidarność" w dniu 11 lutego 2015 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here