Strona główna Aktualności Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność” w dniu 10...

Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność” w dniu 10 stycznia 2013 roku

622
0
Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność'' w dniu 10 stycznia 2013 roku

W dniu 10 stycznia 2013 roku odbyło się poszerzone posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ pracowało nad kolejnymi przedsięwzięciami dotyczącymi kontynuacji protestu rolników w Szczecinie zorganizowanego przez Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny Rolników Województwa Zachodniopomorskiego.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ zadecydowało, że Komitet Protestacyjny powinien być poszerzony o jednego przedstawiciela z każdego województwa oraz przedstawiciela z zespołu do spraw obrotu ziemią.

Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ nie jest usatysfakcjonowane odpowiedzią Ministra Rolnictwa i rozwoju Wsi dotyczącą wystosowanych do premiera RP postulatów i domaga się jak najszybszego spotkania z premierem Donaldem Tuskiem.

Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność'' w dniu 10 stycznia 2013 roku Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność'' w dniu 10 stycznia 2013 roku Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność'' w dniu 10 stycznia 2013 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here