Strona główna Aktualności Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 1...

Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w dniu 1 października 2013 roku

670
0
Komunikat z Posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI

W dniu 1 października 2013 roku w siedzibie Biura Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” w Warszawie odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”.

 Podczas posiedzenia omówiono sprawy bieżące Związku, aktualną sytuację na rynkach rolnych a także protesty rolnicze w Szczecinie, gdzie ziemia nie trafia do rolników a umowy dzierżaw wydłużane są podmiotom zagranicznym. Odniesiono się do projektu  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz działalności Związku w ramach Copa Cogeca. Ponadto dyskutowano nt. koniecznej aktywności struktur terenowych NSZZ RI „Solidarność” w zakresie ryzyk występujących w rolnictwie. Podczas posiedzenia ustalono termin przeprowadzenia Zjazdu Programowego NSZZ RI „Solidarność” na 19-20 listopada 2013 roku.

Poprzedni artykułKomisja Rolnictwa Parlamentu Europejskiego przegłosowała reformę WPR
Następny artykułNowe zasady obliczania podatku rolnego
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj